Roll-On s esenciálními oleji a drahými kameny - Slunce

Neohodnoceno
Značka: Hop hare

Směs v tomto roll-onu, obohacená o čistící sílu drahých kamenů Sodalit, je vaším spojencem pro odvážný a zářivý život. 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 719
290 Kč
Roll-On s esenciálními oleji a drahými kameny - Slunce
Neohodnoceno
Značka: Hop hare
Roll-On s esenciálními oleji a drahými kameny - Slunce
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma od 1 500 Kč
Ke každé objednávce dárek zdarma
Ke každé objednávce dárek zdarma
Odesíláme do dvou pracovních dnů
Odesíláme do dvou pracovních dnů
V sortimentu produkty vlastní výroby
V sortimentu produkty vlastní výroby

Slunce je majákem důvěry, esenciálním olejem naplněným drahokamem roll-on, který zachycuje povzbuzující energii slunečního dne. Tato směs, obohacená o čistící sílu drahých kamenů Sodalit, je vaším spojencem pro odvážný a zářivý život. 

Uvnitř každého roll-onu se nachází drahokam sodalit vybrán pro jeho schopnost zvyšovat sebevědomí a podporovat emocionální rovnováhu. Přítomnost Sodalitu ve Slunci údajně posiluje vaše vnitřní přesvědčení a podporuje neochvějnou důvěru.

Zahrňte jej do svých každodenních afirmací, abyste posílili pozitivní sebeobraz. Použijte jej jako aromatický signál pro chvíle, které vyžadují odvahu a rovnováhu. Použijte ji jako osobní vůni, abyste přirozeně posílili svoji charismatickou přítomnost. 

Darujte jej jako cenný dárek, který ve vašich blízkých vzbudí teplo a bezpečnost. Nechte Slunce být světlem, které vás dovede k vašemu plnému potenciálu, přičemž cestu doprovází jas směsi a síla Sodalitu, která zvyšuje sebevědomí. 

 

Ingredience pro zapálení vašeho vnitřního světla

Kokosový MCT olej: Směs je zahalena do hedvábného objetí kokosového MCT oleje, který je známý svými hydratačními účinky a zajišťuje, že esence olejů hladce splyne s vaší pokožkou. 

Grapefruitový esenciální olej: Svěží, citrusový nádech grapefruitového esenciálního oleje naplní vaše smysly radostným pozdvižením, které rozptýlí pochybnosti a povzbudí ducha. 

Bergamotový esenciální olej: Se svými kořeněně-sladkými tóny je bergamotový esenciální olej v srdci této sluneční směsi, pozvedá náladu a vyhlazuje duši světlem průzračnosti. 

Esenciální olej z citrónové trávy: Svěží, čistá vůně esenciálního oleje z citrónové trávy doplňuje směs, poskytuje pocit otevřené oblohy a nekonečných možností, podporuje duševní obratnost a očišťující záměry.