Soška anděla

Neohodnoceno

Anděl je symbol nevinnosti a ochránce. Pro nás je anděl symbol něčeho, čemu věříme, že nám přináší klid a udržuje naše duše s těmi kteří tu již s námi nejsou. 

Dostupnost Na objednávku (>5 ks)
Kód: 563
79 Kč
Soška anděla
Neohodnoceno
Doprava zdarma
Doprava zdarma od 1 500 Kč
Ke každé objednávce dárek zdarma
Ke každé objednávce dárek zdarma
Odesíláme do dvou pracovních dnů
Odesíláme do dvou pracovních dnů
V sortimentu produkty vlastní výroby
V sortimentu produkty vlastní výroby

Soška anděla se u vás bude vyjímat nejen o vánočních svátcích, ale bude skvělou dekorací i během všedních dnů, kdy vám bude připomínat nejdůležitější hodnoty.

Soška je vyrobena z kvalitní keramické licí hmoty, která vlastnostmi připomíná umělý kámen - Efkostone. Umělý kámen se vyznačuje tvrdým a pevným povrchem, který je odolný proti otěru. Ikdyž se výrobky vyznačují velkou pevností, mohou se při dopadu na tvrdý povrch rozbít. Dekorace z umělého kamene je krásně bílá, vhodná nejen do interiéru, ale i do exteriéru a dá se dále povrchově upravovat - malovat např. akrylovými barvami nebo lakem.

Výrobky mohou obsahovat drobné ''nedokonalosti'' (např. bublinky, barevné nerovnosti), ale to je u ruční práce zcela normální. Každý výrobek je originál.

Rozměr:  x  x  cm

Vyrobeno v ČR

 

Dekorace na objednávku - do týdne (většinou do 3 dnů) vyrobím a odešlu Vámi objednaný výrobek hned po připsání platby na účet. O  průběhu výroby a dodání Vás budu informovat zprávou.